-40%
,

Mikser


Krahaso

MMC700LBW
Mikser

89.99 149.99

  • Karkasë e xinguar dhe e lyer: Alumin
  • Ngjyra: E bardhe
  • Gjatesia e kabllit: 1 m
  • Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 42 × 30,5 × 37,2 cm
  • Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 49,8 × 30,8 × 38,8 cm
  • Pesha neto: 9,8 kg
  • Pesha bruto e pajisjes: 10,6 kg
  • Fuqia e instaluar: 700 w
  • Kodi i artikullit: 731718
  • Kodi EAN: 3838782149467

 

SKU: MMC700LBW Categories: ,