SALE 18%
169.99€ 139.99€
,

Karrocë për fëmijë

Gjendja:

i disponueshem


Karrocë për fëmijë
A37353

139.99 169.99

i disponueshem

Karrocë sportive e lehtë dhe ultra e menaxhueshme vendos tendencat me dizajn modern dhe praktikë, dhe ofron rehati dhe funksionalitet. Linjat e pastra dhe një vështrim minimalist plotësojnë në mënyrë të përkryer pamjen e çdo nëne moderne, dhe detajet e zhytura në mendime dhe të sofistikuara e përmirësojnë shëtitoren në një pjesë të domosdoshme të pajisjeve për fëmijë, e cila është gjithashtu një aksesor i modës për nënën krenare. Ju dhe vogëlushja juaj do të jeni ndërmarrja e duhur gjatë gjithë ditës.

Features:
detaje eko lëkure: dorezë dhe roje,
reflektorët në roje dhe çati,
një çati e zgjatur për të mbrojtur vogëlushin nga dielli,
reflektorët në roje dhe çati,
ngarkesa e rekomanduar deri në 22 kg,
kornizë alumini,
i përshtatshëm dhe lehtësisht i arritshëm shporta e blerjeve dhe
mbështetje e rregullueshme e këmbës.

cart:

karroca peshon 6,6 kg
dimensionet e palosur: 92 x 56 x 39 cm,
dimensionet e përbërjes: 90 x 56 x 104 cm,
karroca peshon 6,6 kg
ngjyra: blu-gri.

SKU: A37353 Categories: ,