-40%

Çantë krahu Rocky


Krahaso

Çantë krahu nga BestWay ideale për ruajtën e gjërave tuaja. Ajo ka një ndarje kryesore dhe një xhep përpara.

11.9919.99

Clear
  • Materiali: poliester
  • Përmbajtja: 25 litra
  • Përmasat: 44 x 30 x 20 cm
  • Lloji i mbylljes: zinxhir
  • Pesha: 500 gram
SKU: N/A Category:
Ngjyra

E kaltërt, E Zezë, Pembe